To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Enjoy! Bydgoszcz
Oficjalne forum Enjoy! Bydgoszcz

Ciekawe linki - Samochód na wakacje? Jaki polecacie?

Beniamin - 2017-07-01, 13:10
Temat postu: Samochód na wakacje? Jaki polecacie?
Szukacie zadbanych samochodów które możecie kupić w niezłych cenach w Warszawie? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie ford samochody używane. Posiadają oni niesamowite oferty używanych samochodów, które wyglądają i sprawują się jak nowe, do tego te niskie ceny, niezłe promocje co powinno was przekonać do skorzystania z ich oferty! Serdecznie polecam i zachęcam do zapoznania się!
lingmulf - 2017-07-20, 14:57

A gdzie wybierasz się na wakacje? W Polsce? Jeśli mogę Ci coś polecić, najlepszy czas jak dotąd spędziłem nad Gopłem w Kruszwicy. Zatrzymaliśmy się akurat w http://zajazdkruszwica.pl/ - jest tam przepyszna restauracja!
olympic_a205 - 2017-07-30, 21:55

Ja na wakacje mogę wszystkim zdecydowanie polecić samochody typu kombi ! Najbardziej przestronne są :)
kondratt - 2017-10-22, 20:16

Owszem, zdarza mi sie robic wypady na wakacje samochodem. Szukam czegos nowego prosto z salonu. Moj Fiat Panda niestety przestal mi wystarczac ze wzgledu na swoja mala pojemnosc. Od jakiegos czasu prowadze dzialalnosc internetowa i mam codziennie kilkanascie paczek do zawienia kurierowi. Chcialbym takze miec auto pojmne jesli chodzi o przewiezienie 6 cio osobowej rodziny. Przegladalem oferty wiekszych producentow i moim oczom ukazala sie Docia Dokker - https://www.dacia.pl/samo...ama/dokker.html Na pierwszy rzut oka wyglada naprawde solidnie .. jestem zainteresowany udaniem sie na jazde probna niebawem. Jak wyglada kwesti silnikow, ktore aktualnie montuja i jaki bedzie najekonomiczniejszy jesli chodzi o jazde glownie po miescie? Wiecie zalezy mi na niskich kosztach eksploatacyjnych w dobie co raz to drozszych paliw. Z gory dzieki za pomoc.
stefcia - 2017-12-11, 20:32

Kurde na wakacje to jest szalone pakowanie, u nas my plus 2 dzieci to mało które auto nas pomieści :D a wiadomo jak przy dziecku, jeszcze wózek, jeszcze jakieś zabawki, to tamto. Masakra... teraz kupiliśmy Peugeota 3008 bo spore promocje na niego są, więc spokojnie nas pomieści ale wcześniej się w segmencie B cisneliśmy
vika - 2018-01-03, 23:38

Zależy jak liczna rodzinka :) Generalnie samochód na wakacje powinien mieć nieco większe gabaryty i dużą przestrzeń na bagaże. Na co dzień, oboje z mężem mamy małe służbowe autka. Ja pomykam ostatnio toyotą yaris. Nie jest to samochód na rodzinne wyjazdy. Ale na wszystko jest sposób. Na wakacyjny wyjazd, a także na wyjazd weekendowy z rodzinką można po prostu większe auto wypożyczyć. Do wyboru jest bardzo dużo samochodów idealnie nadających się na tego typu wyjazdy: https://www.avis.pl/oferta-avis/flota/polska-flota
silver - 2018-01-04, 08:27

Najlepszy samochód na wakacje to jakiś większy suv, van, albo kombi z instalacją lpg optima bo dzięki niej za niewielkie pieniądze podróżujesz gdzie chcesz. Wiadomo że jazda na lpg to duża oszczędność kosztów paliwowych a do tego to paliwo jest ekologiczne.