Forum Enjoy! Bydgoszcz Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód na wakacje? Jaki polecacie?
Autor Wiadomość
Beniamin

Wysłany: 2017-07-01, 13:10   Samochód na wakacje? Jaki polecacie?

Szukacie zadbanych samochodów które możecie kupić w niezłych cenach w Warszawie? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie ford samochody używane. Posiadają oni niesamowite oferty używanych samochodów, które wyglądają i sprawują się jak nowe, do tego te niskie ceny, niezłe promocje co powinno was przekonać do skorzystania z ich oferty! Serdecznie polecam i zachęcam do zapoznania się!

lingmulf

Wysłany: 2017-07-20, 14:57   

A gdzie wybierasz się na wakacje? W Polsce? Jeśli mogę Ci coś polecić, najlepszy czas jak dotąd spędziłem nad Gopłem w Kruszwicy. Zatrzymaliśmy się akurat w http://zajazdkruszwica.pl/ - jest tam przepyszna restauracja!

olympic_a205

Wysłany: 2017-07-30, 21:55   

Ja na wakacje mogę wszystkim zdecydowanie polecić samochody typu kombi ! Najbardziej przestronne są :)

kondratt

Wysłany: 2017-10-22, 20:16   

Owszem, zdarza mi sie robic wypady na wakacje samochodem. Szukam czegos nowego prosto z salonu. Moj Fiat Panda niestety przestal mi wystarczac ze wzgledu na swoja mala pojemnosc. Od jakiegos czasu prowadze dzialalnosc internetowa i mam codziennie kilkanascie paczek do zawienia kurierowi. Chcialbym takze miec auto pojmne jesli chodzi o przewiezienie 6 cio osobowej rodziny. Przegladalem oferty wiekszych producentow i moim oczom ukazala sie Docia Dokker - https://www.dacia.pl/samo...ama/dokker.html Na pierwszy rzut oka wyglada naprawde solidnie .. jestem zainteresowany udaniem sie na jazde probna niebawem. Jak wyglada kwesti silnikow, ktore aktualnie montuja i jaki bedzie najekonomiczniejszy jesli chodzi o jazde glownie po miescie? Wiecie zalezy mi na niskich kosztach eksploatacyjnych w dobie co raz to drozszych paliw. Z gory dzieki za pomoc.

stefcia 

Wysłany: Wczoraj 20:32   

Kurde na wakacje to jest szalone pakowanie, u nas my plus 2 dzieci to mało które auto nas pomieści :D a wiadomo jak przy dziecku, jeszcze wózek, jeszcze jakieś zabawki, to tamto. Masakra... teraz kupiliśmy Peugeota 3008 bo spore promocje na niego są, więc spokojnie nas pomieści ale wcześniej się w segmencie B cisneliśmy

Odpowiedz do tematu