Forum Enjoy! Bydgoszcz Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki
Autor Wiadomość
14aloes00 
Aloes Vera

Wysłany: 2014-02-26, 09:59   Kosmetyki

Niedawno otworzono sklep internetowy z Kosmetykami z aloesu.
Posiadają szeroki wachlarz produktów na bazie aloesu. Na początku się wahałem ale nie żałuje zakupów.
Zdrowie się ma tylko jedno

oliwa1

Wysłany: 2014-03-19, 13:56   

Kiedyś stosowałam sporo kosmetyków i suplementów diety, które miały poprawić mój wygląd i stan cery. W końcu postanowiłam zmienić przyzwyczajenia żywieniowe, odstawiłam produkty bardzo przetworzone, a zwiększyłam ilość spożywanej kaszy gryczanej i jaglanej. Innym stałym elementem stała się oliwa z oliwek extra virgin . Poprawiła się nie tylko moja cera, ale i włosy:) Teraz znacznie mniej wydaję na kosmetyki;]

Ananasowa

Wysłany: 2014-03-31, 21:28   

Słyszałam sporo dobrych opinii o tych kosmetykach. Może niedługo sama się skuszę. :)

Koralik25

Wysłany: 2014-06-17, 15:21   

Ananasowa , dużo ciekawych i naturalnych kosmetyków można zrobić samemu wykorzystując produkty ze specjalistycznych sklepów. Polecam!

Oriana 

Wysłany: 2014-07-04, 12:17   

Wiadomo trzeba w siebie inwestować :)

Ananasowa

Wysłany: 2014-07-30, 10:25   

Ja raczej nie czuję się na siłach, aby robić samodzielnie kosmetyki ;). Jednak powiem Wam, że ostatnio zakupiłam swój pierwszy naturalny olejek, bo postanowiłam zacząć dbać o cerę w stylu azjatyckim i wykonywać regularnie masaż twarzy. Przy okazji dokupiłam krem, bo przeczytałam o nim sporo pozytywnych opinii. Muszę przyznać, że te kosmetyki spisują się naprawdę rewelacyjnie i znacznie poprawiły stan mojej mieszanej cery :).

Aloesik 

Wysłany: 2014-09-29, 08:52   

Niedawno otworzono drugi sklep z kosmetykami z aloesu i suplementami diety pochodzenia naturalnego forever-aloes.plforever-aloes.pl - kosmetyki z aloesu , serdecznie zapraszam do zapoznania sie z oferta.

Atif 

Wysłany: 2015-04-01, 08:06   

temat ostatnio strasznie oklepany,
jaka jest wasza opinia na ten temat?
powiem wam szczerze, że od kiedy to wszystko wypłynęło na światło dzienne już mam dosyć słychania różnych opcji politycznych, ich tłumaczeń, oskarżeń i komentarzy. Nie podoba mi się dzisiejsza polityka i to, że wpływa bardzo na nią biznes i powiązania polityczno-biznesowe. I nie mówię tutaj tylko o naszym polskim podwórku...

rendo

Wysłany: 2015-08-20, 14:25   

Jeśli chodzi o tematy urody i zdrowia to ja uważam, że warto naprawdę o siebie dbać, warto pilnować badań i rzeczywiście chodzić na konsultacje do lekarza. Kiedyś to olewałam i mam do dziś problem poważny z kostką którą złamałam i niestety zaniedbałam, dlatego kobiety i faceci też, zapmiętajcie- zawsze do dobrego specjalisty i na badania. A ze swojej strony polecić mogę ośrodek który teraz się mną zajmuje rentgen w warszawie

olamala

Wysłany: 2015-08-25, 16:22   

Aloes na prawdę czyni cuda... :shock: :shock: :shock: :shock:

niska

Wysłany: 2015-09-02, 15:18   

a co powiecie na temat dbania o siebie i swoje ciało w trakcie ciąży? Niedawno się dowiedziałam, że będę matką, boję się o zmiany, zauważam już u siebie typowe pierwsze objawy ciąży ale nie wiem i jestem przerażona co będzie dalej...

poznaj

Wysłany: 2015-12-23, 12:40   

jakie kosmaetyki najlepiej na prezent kupić ?

Kijanka 

Wysłany: 2016-02-04, 11:30   

Moim zdaniem najlepiej na prezent kupić kosmetyki do włosów albo do paznokci, bo cerę każdy ma inna i coraz więcej osób ma uczulenia, więc tak najbezpieczniej.

toma001

Wysłany: 2016-05-16, 12:18   

Kosmetyki są przereklamowane - za te pieniądze, które wydają kobiety na kosmetyki można pojechać a niezłe wakacje :)

miloszsz

Wysłany: 2016-05-22, 12:32   

Warto wrócić do domowych i naturalnych sposobów opartych na ziołach. Ja bardzo często zaglądam tutaj po inspirację https://www.doz.pl/ziola Polecam dodatkowo zaczynać dzień od szklanki wody z cytryną i miodem, działa oczyszczająco na organizm

Odpowiedz do tematu